Охорона заходів

Під час проведення масових заходів в концертних залах, спортивних комплексах і т. п. завжди збираються сотні глядачів - уболівальників спортивних видовищ, біснуватих фанатів знаменитостей на концертах, фестивалях тощо.

Це об'єкти підвищеної небезпеки. Щоб попередити можливі загрози - терористичні акти, напад на учасників концертів або змагань, глядачів, порушення правопорядку на території приміщення, необхідно забезпечувати безпеку таких об'єктів на вищому рівні.

Також ми пропонуємо VIP-охорону самим учасникам заходу: знаменитостям, почесним гостям і т.п. Будь-який з гостей або організаторів може звернутися до охорони СБ «СОБ» і отримати кваліфіковану допомогу в залежності від ситуації.

При проведенні культурно-масових заходів співробітники СБ «СОБ» забезпечують:

  • Контроль доступу на територію, що охороняється;
  • Попередження терористичних актів, напад на гостей заходу, глядачів, порушення правопорядку на території приміщення;
  • Перевірку осіб, що викликають підозри;
  • Громадський порядок під час заходу;
  • Припинення всіляких конфліктів.
Охорона заходів
Безпека заходу – це запорука спокою, як організаторів, так і гостей. Бездоганно проведене свято обговорюється серед друзів, і в колективі. Але, якщо безпека не була забезпечена належним чином і на заході виникають конфлікти – всі зусилля організаторів миттєво знецінюються, а неприємний осад залишається надовгоо!

Фахівці СБ «СОБ» мають великий досвід охорони об'єктів підвищеної небезпеки, знають всі особливості і тонкощі забезпечення безпеки об'єктів даного рівня!

Зони реагування СБ «СОБ»

© 2009 - 2024, СБ «СОБ»
Work.ua — сайт пошуку роботи №1 в Україні
Створення сайту - Lampik

Ліцензія МВС України "Надання послуг, пов'язаних з охороною державної та іншої власності" АЕ №526563 від 03.09.2014 р.