Пожежний моніторинг «СП-Страж»

До групи компаній СБ «СОБ», що надає широкий спектр послуг з охорони та безпеки входить ТОВ «СП-Страж», здійснюючи пожежний моніторинг об'єктів будь-якої складності і установку систем пожежної безпеки.

Відповідно до Закону України «Про пожежну безпеку» підприємницька діяльність з надання відповідних послуг і проведення робіт протипожежного призначення ТОВ «СП-Страж» здійснює на підставі пожежної ліцензій (протипожежної ліцензії) АВ №593494, виробляючи здійснення діяльності з проектування, технічного обслуговування, проведення монтажних робіт і оцінки протипожежного стану об'єктів.

Пожежна ліцензія ТОВ «СП-Страж» видана Державною інспекцією техногенної безпеки України на здійснення зазначених нижче робіт по забезпеченню пожежної безпеки по всій території України.

Діяльність OOO СП «СТРАЖ» включає:

  • Проектування пожежної сигналізації (процес проектування на об'єктах систем пожежної безпеки. Проект пожежної сигналізації грунтується на детальних схемах і розрахунках, визначення кожної деталі, розташування кожного сповіщувача, траєкторії прокладки кожного кабелю, облік всіх можливих загроз і шляхи їх нейтралізації).
  • Монтаж систем пожежної безпеки (оснащення об'єктів системами пожежної сигналізації, який спочатку має на увазі процес проектування даних систем, прокладання кабельних ліній, монтаж всього обладнання, налаштування приладів і пуско-наладку всієї системи в цілому).
  • Цілодобове спостереження за об'єктами, що охороняються, отримання сигналів «тривог» на ПЦС (Пульт Централізованого Спостереження) з дублюванням тривожного сигналу МНС.
  • Негайне оповіщення про пожежу та управління евакуацією людей в разі НС.
  • Спостереження за пожежною автоматикою об'єктів.
  • Обслуговування пожежної сигналізації (для забезпечення безперебійної роботи систем пожежної безпеки регулярно проводяться перевірки і технічне обслуговування персоналом компанії).
СП-Страж
ТОВ «СП-Страж» також має сертифікат, що підтверджує офіційну реєстрацію пульта пожежного спостереження в єдиній базі даних Центру спостереження МНС України особисто виданий керівництвом «Центру Громадської Безпеки 112».
Служба Безпеки «СОБ», включаючи групу компаній, використовує індивідуальний підхід до своїх клієнтів, з огляду на всі прохання та побажання, здійснюючи свою професійну діяльність на вищому рівні!

Зони реагування СБ «СОБ»

© 2009 - 2024, СБ «СОБ»
Work.ua — сайт пошуку роботи №1 в Україні
Створення сайту - Lampik

Ліцензія МВС України "Надання послуг, пов'язаних з охороною державної та іншої власності" АЕ №526563 від 03.09.2014 р.