Пожарная безопасность

Різний бізнес від малих підприємств, офісів, фірм, до великих компаній-корпорацій потребує первинних життєво необхідних засобах захисту, тобто забезпеченні систем безпеки і насамперед пожежної автоматики, яка забезпечить в будівлі повний контроль всіх можливих вогнищ загоряння, своєчасне оповіщення про виникнення пожежі, коли його ще можна без праці ліквідувати. Таким чином, виробляючи установку протипожежних систем на Вашому об'єкті, Служба Громадської Безпеки «СОБ» забезпечує негайний виїзд мобільного спец.екіпажа ГШР за спрацюванням сигналу тривоги. Наявність на об'єкті, що охороняється пожежної сигналізації дає незрівнянні переваги власникам приміщень убезпечити себе від різного роду надзвичайних і екстрених ситуацій, тому що в разі фіксації вогнищ загоряння отримання тривожних подій дублюється ПНЦ ТОВ «СП-Страж» на ПЦС МНС, внаслідок чого приймаються всі відповідні протипожежні заходи. ТОВ «СП-Страж» має виданий сертифікат «Центром Громадської Безпеки 112», який підтверджує офіційну реєстрацію пульта пожежного спостереження в єдиній базі даних Центру спостереження МНС України та ліцензію на здійснення повноправною протипожежної діяльності.

А також кожен власник бізнесу в обов'язковому порядку стикається з необхідністю отримання ряду документів дозвільного характеру для повноправного функціонування свого бізнесу, в числі цих документів необхідність отримання дозволу органу державного пожежного нагляду на початок Вашої роботи та оренду приміщень.

Даний дозвіл є обов'язковим:

  • Для підприємців на початок роботи створеного магазину і здійснення торгівлі;
  • При оренді нежитлових приміщень;
  • У разі введення в експлуатацію нових і реконструйованих виробничих, житлових та інших об'єктів;
  • При впровадженні нових технологій;
  • При передачі у виробництво зразків нових пожежонебезпечних машин, механізмів, устаткування та іншої продукції.
Пожежна безпека
Даний дозвіл є підтверджуючим документом про відповідність Вашого приміщення всім нормам пожежної безпеки. Потрібно відзначити, що при відсутності даного дозволу забороняється введення в експлуатацію нових і реконструйованих приміщень, а також початок ведення бізнесу. Виробляючи установку систем пожежної безпеки СБ «СОБ» співробітники компанії можуть надати пряме сприяння клієнтам в отриманні позитивного висновку протипожежного стану об'єкта та отриманні дозвільних документів з органів пожарнадзора МНС.

Установка систем пожежної безпеки СБ «СОБ» включає повний комплекс технічного обладнання найвищої якості, яке використовується для своєчасного виявлення вогнищ загоряння і вжити всі заходи по його ліквідації та збереження майна клієнта, а найголовніше життя і здоров'я людей, які можуть виявитися в надзвичайній ситуації пожежі .
Пожежні системи безпеки стануть найкращим захистом, яка забезпечить безпеку приміщення від виникнення пожеж, а з придбанням охоронної сигналізації можна гарантовано забезпечити захист території від несанкціонованого проникнення зловмисників, запобігання крадіжок, розбою та злому об'єктів.

ООО «СП-Страж»

Пожарный мониторинг объектов любой сложности и установка систем пожарной безопасности

Узнать больше

ООО «СОБ-Дозор»

Обеспечение системами пожарной сигнализации объектов любой сложности

Узнать больше

Служба Громадської Безпеки «СОБ», включаючи групу компаній ТОВ «СП-Страж» максимально швидко і якісно роблять:

  • Проектування пожежної сигналізації, сповіщення в випадках пожежі і управління евакуацією людей, передачу тривожних сигналів на об'єктах з високим, середнім і малим рівнем ризику пожежної безпеки;
  • Монтаж систем пожежної сигналізації (монтуються будь-які об'єкти без винятку: приватні будинки, квартири, котеджі, офіси, банки, великі компанії, дрібний бізнес і т.п.);
  • Технічне обслуговування систем пожежної сигналізації.
А також забезпечують цілодобове спостереження за пожежною автоматикою об'єктів з миттєвим реагуванням спец.екіпажа СБ «СОБ» за тривожним сигналом.

Зони реагування СБ «СОБ»

© 2009 - 2024, СБ «СОБ»
Work.ua — сайт пошуку роботи №1 в Україні
Створення сайту - Lampik

Ліцензія МВС України "Надання послуг, пов'язаних з охороною державної та іншої власності" АЕ №526563 від 03.09.2014 р.