ТОВ «СОБ-Дозор»

Група компаній ТОВ «СОБ-Дозор» організована Службою Громадської Безпеки «СОБ», як спеціальний напрямок в охороні і безпеці в руслі забезпечення системами пожежної сигналізації об'єктів будь-якої складності. Державною інспекцією техногенної безпеки України видано ліцензію, на підставі якої компанія має повноцінне право надавати повний спектр послуг у вирішенні завдань щодо забезпечення об'єктів системами пожежної безпеки.

Пожежна ліцензія МНС дає право охоронній структурі СБ «СОБ» спільно з ТОВ «СОБ-Дозор» повноцінно функціонувати на ринку по встановленню та обслуговуванню засобів забезпечення пожежної безпеки будівель, споруд та діяльності з попередження і гасіння пожеж. Робота багатьох охоронних компаній в перерахованих сферах послуг, ігноруючи ліцензування, не є законною.

Якщо раніше оцінку протипожежного стану об'єктів могли проводити виключно інспектора МНС, то на сьогоднішній день завдяки групі компаній СБ «СОБ» також можуть на належному рівні здійснюватися дані послуги згідно з наявною ліцензією.

Діяльність групи компаній СБ «СОБ» – ТОВ «СОБ-Дозор» допомагає гарантовано підходити до питань забезпечення повного захисту клієнтів компанії від надзвичайних ситуацій.

ТОВ «СОБ-Дозор» виконує наступний перелік протипожежних робіт:

  • Проектування систем пожежної сигналізації на об'єктах будь-якої складності;
  • Проектування систем протидимного захисту;
  • Монтаж систем пожежної сигналізації;
  • Монтаж і технічне обслуговування систем протидимного захисту;
  • Технічне обслуговування систем пожежної безпеки;
  • Моніторинг систем пожежної безпеки;
  • Оцінка протипожежного стану об'єктів;
  • Розробка планів евакуації;
  • Розрахунок необхідного протипожежного обладнання.
СОБ-Дозор
За тривалий час роботи Служби Громадської Безпеки «СОБ» на ринку охоронних послуг, компанія заробила статус надійного і впевненого партнера, тому що професійні співробітники компанії з усією відповідальністю підходять до питання вирішення всіх завдань по здійсненню безпеки своїх клієнтів!

Зони реагування СБ «СОБ»

© 2009 - 2024, СБ «СОБ»
Work.ua — сайт пошуку роботи №1 в Україні
Створення сайту - Lampik

Ліцензія МВС України "Надання послуг, пов'язаних з охороною державної та іншої власності" АЕ №526563 від 03.09.2014 р.