Охоронна сигналізація

СБ «СОБ» – велика українська компанія, яка пропонує послуги по встановленню та обслуговуванню систем безпеки для забезпечення якісної та надійної охорони квартир, приватних будинків, котеджів, а також офісних і виробничих приміщень за доступними цінами.
Охорона квартири

Охорона квартири

Охорона будинку

Охорона будинку

Охорона офісу

Охорона офісу

Чому вигідно ставити охоронну сигналізацію від СБ «СОБ»?

1

Великий особистий автопарк

У нашому використанні більше 15 автомобілів швидкого реагування, завдяки цьому ми завжди можемо гарантувати мінімальнє прибуття за сигналом «тривога».
2

Широке охоплення зон реагування

За рахунок великого особистого автопарку ми охоплюємо максимально широкі територіальні обсяги – м. Одеса, м. Чорноморськ, а також Одеська область.
3

Якісне обслуговування клієнтів

З нами працюють виключно професіонали своєї справи. Групи швидкого реагування складаються із співробітників охорони, що мають відмінну фіз.подготовку. Всі вони добре екіпіровані та озброєні.
4

Цілодобова технічна допомога

Наші клієнти в будь-який час доби можуть в телефонному режимі звернутися за технічною підтримкою в нашу службу і ми завжди допоможемо у вирішенні будь-якій ситуації по експлуатації охоронного обладнання.
5

Безпека кожного клієнта

Наші станції цілодобового моніторингу контролюють всі об'єкти. Ми постійно «тримаємо руку на пульсі». Сигнал тривоги з будь-якого об'єкта надходить до нас на пульт менш, ніж за секунду.
6

Оперативність

У нашій компанії працює більше 15 груп швидкого реагування. Вони негайно направляються на об'єкт звідки надійшов тривожний сигнал. Час реагування становить від 3 до 7 хвилин.

Зони реагування СБ «СОБ»

© 2009 - 2024, СБ «СОБ»
Work.ua — сайт пошуку роботи №1 в Україні
Створення сайту - Lampik

Ліцензія МВС України "Надання послуг, пов'язаних з охороною державної та іншої власності" АЕ №526563 від 03.09.2014 р.