Служба громадської безпеки «СОБ»

Ми успішно працюємо на ринку охоронних послуг з 2002 року (Ліцензія МВС АЕ №526563 от 03.09.2014 р. ) і є самостійною частиною правоохоронної системи, як приватна охоронна структура. За рахунок формування команди виняткових професіоналів СБ «СОБ» користується довірою на ринку охоронних послуг вже більше 10 років. Основна причина, по якій до нас звертаються клієнти - це надійність! Фахівці нашої компанії знають, як професійно зробити світ своїх клієнтів безпечним.
Безпека

СЬОГОДНІ СБ «СОБ»

Один з найбільших операторів послуг в області охорони і безпеки, а також абсолютний і визнаний лідер в області моделювання прогресивних тенденцій на ринку охоронних послуг. Ми проектуємо і втілюємо в життя новаторські рішення як в наданих нами комплексних охоронних послуг, так і в самому позиціонуванні компанії. Ми багато працюємо над тим, щоб постійно вдосконалюватися і знаємо, що професіоналізм починається з співробітників.

Сьогоднішні довіру, лояльність наших клієнтів і репутацію надійного і впевненого партнера компанія заробила на основі індивідуального підходу, якості послуг і професіоналізму наших фахівців. Однак, незважаючи на вже зайняті лідерські позиції, СБ «СОБ» продовжує динамічно розвивається і постійно вдосконалює спектр своїх послуг, якість, сервіс і сам корпоративний стиль.

Сьогодні ми сміливо можемо говорити, що «СОБ» є точкою орієнтиру для багатьох охоронних компаній міста і областей. Розвиваючись самі, ми стаємо зразковим показником для векторного напрямку в розвитку інших компаній. З нами працюють тільки найкращі фахівці в кожній з областей, які відповідають за бездоганне виконання своєї роботи.
Тому що «СОБ» – це не просто охорона і надаються охоронні послуги,
«СОБ» – це ціла філософія життя без небезпеки.
0
РОКІВ ДОСВІДУ
0
ОБ'ЄКТІВ ПІД ОХОРОНОЮ
0
ЗАПОБІГАННЯ ПРАВОПОРУШЕНЬ
Прогрес будується на динамічності та багатогранності. Наша відмінність від безлічі охоронних компаній в тому, що ми не замикаємося в рамках шаблонності, а постійно моделюємо нові сучасні рішення не тільки в послугах, що надаються, а й самому корпоративному стилі компанії.

Ми перемоделювати стандартну охоронну уніформу і озброєння

 • Ми стали першими, хто відійшов від шаблонних чорних кольорів одягу, на користь більш світло-сірих тонів, а також замінивши саму спецформу на камуфляж.
 • Перші, хто продумав і спроектував принципово нову екіпіровку для нашого персоналу з мобільних підрозділів. Унікальні, комфортні і практичні розвантажувальні жилети кольору оливи.
 • Для зручності освітлення в ночі ми перші, хто перейшли на світловідбиваючі елементи, як в уніформі співробітників з груп швидкого реагування, так і світлодіодні плівки на патрульних автомобілях.
 • Ми відійшли від стандартного пневматичної зброї, на користь європейської якості, замінивши спеціальне озброєння патронами з гумовими кулями.

Ми внесли технологічно нові можливості для наших патрульних автомобілів

 • Кожна патрульна машина має GPS-навігатор для контролю переміщення і орієнтир в невідомих місцях розташування.
 • Ми стали першими, хто отримав дозвіл Дорожньо Патрульної Служби на використання проблискового маячка.

Ми вже зробили те, про що багато хто тільки почали замислюватися

 • СБ «СОБ» єдина охоронна структура, у якій патрульні автомобілі знаходяться і миттєво реагують по сигналу «тривога» в таких населених пунктах, як: смт. Авангард, с. Грибівка, п. Санжейка, п. Нати, с.Нерубайское, п. Усатово, смт. Овідіополь. Таким чином, у нас самий мінімальний час прибуття.
 • Ми перші хто офіційно уклав договір з державними правоохоронними органами на взаємодопомога про підтримку громадського порядку в місті та областях.
 • Ми є професійними прихильниками бойових мистецтв і вважаємо своїм внутрішнім боргом розвивати і підтримувати молодь в цьому напрямку, тому ми носимо почесне звання спонсора в розвитку клубу бойових мистецтв «Шлях воїна» (www.kyokushinkarate.com.ua) і спортивного клубу "Мангуст" ( mongoose.od.ua). На базі спортивного клубу "Мангуст" проходить підготовка з таких видів бойових мистецтв, як: панкратіон, грепплінг, бокс, бразильське джиу-джіісу.
 • Пройшовши жорсткий критичний відбір на фізпідготовку, сьогодні ми справедливо добилися того, що СБ «СОБ» одна небагатьох охоронних структур, яка є членом спецпідрозділу СБУ «Альфа» по боротьбі з тероризмом.
 • Співробітники нашої охоронної структури проходять спецпідготовку на базі навчальних центрів МВС України за затвердженою програмою з присвоєнням відповідної кваліфікації і посвідчення.
СБ «СОБ» сьогодні є членом Національної Асоціації Охоронців (НАСТ) України. Ми забезпечуємо особистою охороною не тільки окремих фізичних VIP-осіб, а й професійно здійснюємо безпеку ділових зустрічей, конференцій, святкових і культурних заходів.

Щодня виконуючи свою роботу, ми відповідаємо основам принципів діяльності даних великих асоціацій, де закладена наступність кращих світових професійних традицій.

Історія СБ «СОБ»

19 травня 2009 р.

День створення СБ "СОБ"

19 травня 2009 р.

3 вересня 2009 р.

Отримання безстрокової ліцензії СБ «СОБ»

22 березня 2010 р.

День Груп Швидкого Реагування (ГШР)

22 березня 2010 р.

© 2009 - 2024, СБ «СОБ»
Work.ua — сайт пошуку роботи №1 в Україні
Створення сайту - Lampik

Ліцензія МВС України "Надання послуг, пов'язаних з охороною державної та іншої власності" АЕ №526563 від 03.09.2014 р.